Īpašais piedāvājums

 • Atrodi savu elektrificētu Toyota

  Atrodi savu elektrificētu Toyota

  KATRA IZVĒLE IR SVARĪGA

  Mūsu dzīve, vēlmes un ieradumi ir atšķirīgi. Taču ikvienam ir jābūt iespējai baudīt ērtus un ekonomiskus mobilitātes risinājumus, kas ir piemēroti tieši viņam(-ai). Tāpēc Toyota klāstā ir četri elektrificēti jaudas avoti: hibrīds, uzlādējamais jeb Plug-in hibrīds, pilnībā elektriskais jeb elektromobilis un ūdeņradis. Dažiem elektrificētiem automobiļiem, piemēram, hibrīdiem un uzlādējamajiem hibrīdiem, ir arī benzīna dzinējs, un automobilis nemanāmi pārslēdzas starp diviem enerģijas avotiem. Citiem, piemēram, Toyota bZ4X, ir tikai elektriskais spēka agregāts. Tu var izvēlēties sev piemērotāko tehnoloģiju un izbaudīt ikdienas braucienus.

  Lasīt vairāk

  APSKATI MŪSU ELEKTRIFICĒTO AUTOMOBIĻU KLĀSTU

 • JAUNAIS YARIS CROSS HYBRID

  JAUNAIS YARIS CROSS HYBRID

  Jaunais, jaudīgais pilsētas SUV Toyota Yaris Cross Hybrid 130 – iekļauti ziemas riteņi, līzinga likm

  IEPAZĪŠANĀS PIEDĀVĀJUMS • LĪZINGA LIKME 0,99% + 3 MĒNEŠU EURIBOR* • IEKĻAUTAS ZIEMAS RIEPAS AR DISKIEM** • IEGUVUMI VISMAZ 2 500 € VĒRTĪBĀ • IKMĒNEŠA MAKSĀJUMS NO 278 € • AUTOMOBIĻI IR NOLIKTAVĀ

  Lasīt vairāk

  Attēli ir ilustratīvi.

  Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā līdz 31.08.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi.

  * Uzskatāms piemērs. Toyota Līzings aprēķins veikts Yaris Cross Active Plus par cenu 27 680€, ieskaitot PVN 21%. 5 gadu operatīvais līzings (kreditēšanas/nomas līgums).  Aizņēmuma likme: 4,791% (ko veido 3 mēnešu EURIBOR (vērtība 23.05.2024.: 3,801%) + 0,99%), gada procentu likme: 5,45%. Pirmā iemaksa: 15%, maksa par līguma sagatavošanu: 1,5% no automobiļa cenas. Atlikusī vērtība: 40%, nobraukums 100 000 km. Ikmēneša maksājums 278,07€. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību): 28 171,65€, ieskaitot PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz Luminor Līzings SIA. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas! Akcija spēkā līdz 31.08.2024. 

  Apskati finanšu pakalpojumu noteikumus un nosacījumus un, ja nepieciešams, konsultējies ar ekspertu. Līzinga piedāvājums ir indikatīvs. Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu, lūdzu, sazinies ar pārstāvniecību..

  ** Ziemas riteņu piedāvājums neattiecas uz Active aprīkojuma līmeni.

  *** Komplektā iekļautās riepas un diski var mainīties atkarībā no pieejamības.

  Īpašie piedāvājumi nav apvienojami.

 • Jaunais Toyota C-HR

  Jaunais Toyota C-HR

  Stils, kas nepakļaujas ierastajam

  Jaunais Toyota C-HR pārkāpj visus noteikumus. To nav iespējams nepamanīt, jo tas apvieno kupejas stilu ar spēcīgu koptēlu.

  Lasīt vairāk

   

  Iespaidīga funkcionalitāte

  Funkcijām bagāts, bet intuitīvs — jaunais Toyota C-HR piedāvā ērtu un personalizētu lietošanas pieredzi, kas paredz tavas vajadzības. Pārvērt braucienus neatkārtojamā pieredzē ar bezvadu savienojamību, atsaucīgu salona apgaismojumu un aizraujošu telpisko skaņu.

  • Ar Apple CarPlay un Android Auto saderīgais Toyota Smart Connect 12,3 collu skārienekrāns ļauj tev ērti pārskatīt savu pasauli. 
  • Maināms salona apgaismojums, ko vari pielāgot savām vēlmēm, piedāvā 64 krāsu paleti. Vēro, kā tas mainās, atspoguļojot dienasgaismu un diennakts laiku. Izmantojot drošas izkāpšanas palīgsistēmu, apgaismojums var ieslēgties arī sarkanā krāsā, lai brīdinātu par iespējamu sadursmi.
  • Izcilas kvalitātes JBL skaļruņi nodrošina aizraujošu sniegumu. Metāla restveida pārklājums uz augstfrekvenču skaļruņiem palīdz nodrošināt skaidrus augstos toņus, savukārt jaudīgs zemfrekvenču skaļrunis parūpējas par izteiksmīgiem basiem.
  • Mūsu jaunākais Toyota Safety Sense aktīvo drošības un autovadītāja palīgsistēmu komplekts ir ietverts standarta aprīkojumā un piedāvā jaunas un uzlabotas tehnoloģijas salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli.

 • TOYOTA APPROVED LIETOTIE AUTOMOBIĻI

  TOYOTA APPROVED LIETOTIE AUTOMOBIĻI

  Toyota Approved – garantēts sirdsmiers!

  Lasīt vairāk

 • Toyota Relax garantija - uz 10 gadiem, katram Toyota automobilim

  Toyota Relax garantija - uz 10 gadiem, katram Toyota automobilim

  Toyota ir vienīgais automobiļu zīmols, kas piedāvā 10 gadu Toyota Relax garantiju

  TOYOTA RELAX GARANTIJA TIEK AKTIVIZĒTA PĒC KATRAS REGULĀRĀS APKOPES, LĪDZ TOYOTA AUTOMOBILIS SASNIEDZ 10 GADU VECUMU VAI 185 000 KM NOBRAUKUMU.

  Lasīt vairāk