Offer detail

Jaunais Toyota C-HR

Izvēlies izpausties ar jauno un izteiksmīgo Toyota C-HR. Radīts bez noteikumiem un iedvesmojies no oriģinālā automobiļa, kas lauž stereotipus, tas izskatās kā neviens cits. Jaunais Toyota C-HR ar netradicionālu dizainu uzdrīkstas atšķirties.

Ārējais dizains, kas lauž stereotipus

Jaunais Toyota C-HR pārkāpj visus noteikumus. To nav iespējams nepamanīt, jo tas apvieno kupejas stilu ar spēcīgu koptēlu. Brīvi domājošs un novatorisks, ar precīzām līnijām un dinamisku profilu, tas ir konceptauto, kas ir piedzīvojis dienasgaismu.

• Jaunais Bi-tone + virsbūves krāsojums pagarina kontrastējošo melno jumtu, aptverot arī automobiļa aizmuguri, sekojot virsbūves līknēm un izceļot tās izteiksmīgās proporcijas.
• Pirmo reizi Toyota automobilī — iebūvēti izbīdāmi durvju rokturi ir jaunā Toyota C-HR tīrā, skulpturālā stila atslēga.
• Drosmīgam dizainam nepieciešamas izteiksmīgas detaļas. Uzmanību piesaista 20 collu frēzēti diski.  
• Panorāmas jumts, kas veidots no termiski efektīva stikla, nodrošina gaismu un telpu bez nevēlama karstuma. 
 

 

Iespaidīga funkcionalitāte

Funkcijām bagāts, bet intuitīvs — jaunais Toyota C-HR piedāvā ērtu un personalizētu lietošanas pieredzi, kas paredz tavas vajadzības. Pārvērt braucienus neatkārtojamā pieredzē ar bezvadu savienojamību, atsaucīgu salona apgaismojumu un aizraujošu telpisko skaņu.

  • Ar Apple CarPlay un Android Auto saderīgais Toyota Smart Connect 12,3 collu skārienekrāns ļauj tev ērti pārskatīt savu pasauli. 
  • Maināms salona apgaismojums, ko vari pielāgot savām vēlmēm, piedāvā 64 krāsu paleti. Vēro, kā tas mainās, atspoguļojot dienasgaismu un diennakts laiku. Izmantojot drošas izkāpšanas palīgsistēmu, apgaismojums var ieslēgties arī sarkanā krāsā, lai brīdinātu par iespējamu sadursmi.
  • Izcilas kvalitātes JBL skaļruņi nodrošina aizraujošu sniegumu. Metāla restveida pārklājums uz augstfrekvenču skaļruņiem palīdz nodrošināt skaidrus augstos toņus, savukārt jaudīgs zemfrekvenču skaļrunis parūpējas par izteiksmīgiem basiem.
  • Mūsu jaunākais Toyota Safety Sense aktīvo drošības un autovadītāja palīgsistēmu komplekts ir ietverts standarta aprīkojumā un piedāvā jaunas un uzlabotas tehnoloģijas salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli.