Offer detail

TOYOTA CH-R

LĪZINGA PROCENTI 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR AUTOMOBIĻI IR NOLIKTAVĀ GOODYEAR ZIEMAS RIEPAS UZ DISKIEM PAR ĪPAŠU CENU – 290 € ĀTRA PIEGĀDE – AUTOMOBIĻI IR NOLIKTAVĀ

Pieteikties testa braucienam

Toyota C-HR – mūsu īpašākā izskata SUV tagad ir pieejams ar īpašu piedāvājumu

• Degvielu taupoša un uzticama Toyota hibrīda piedziņa
• Pilnīgs sirdsmiers ar Toyota Safety Sense drošības komplektu
• Apple CarPlay™ un Android Auto™ savienojamība
• Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (iACC)
• LED priekšējie un aizmugures lukturi


Toyota C-HR ir radīts tieši tev, ja vēlies ko netradicionālu. Tas ir iespējams ar Toyota C-HR, turklāt tev nav jāsamierinās ar kompromisiem, upurējot komfortu, praktiskumu un degvielas ekonomiju. Šobrīd ierobežotam skaitam Toyota C-HR pilnā hibrīda elektrisko automobiļu ir īpašais piedāvājums – līzinga procentu likme 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR un ātra piegāde. Tavu pašreizējo automobili var izmantot kā pirmo iemaksu par tavu jauno Toyota C-HR pilno hibrīdu.

• Iegādājies jaunu Toyota C-HR pilno hibrīdu jau tagad un papildus Latvijas stilīgākajam pilsētas SUV saņemsi lielisku līzinga procentu likmi 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR. Plus, cenas ietaupījums ir 852 € (ar Style aprīkojuma līmeni) salīdzinājumā ar standarta līzinga procentiem (1,89% + 6 mēnešu EURIBOR).

• Pievieno ziemas riteņu komplektu (Goodyear vissezonas riepas un diski, kas izgatavoti Ziemeļvalstu apstākļiem) savam jaunajam Toyota C-HR, tagad par īpašu cenu 290 € (standarta cena 1939 €).

• Šobrīd pārdošanā ir plašs Toyota C-HR modeļu klāsts, kas nozīmē, ka tu saņemsi automobili patiešām ātri. Tavs esošais auto var būt kā pirmā iemaksa jaunā Toyota C-HR hibrīda iegādei.

• Automobiļa cena no: 30 160 €

 

Izvēlēties automobili

Saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 4,9–5,3 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 110–120 g/km. Attēls ir ilustratīvs. 
Piedāvājums ir spēkā līdz 30.09.2023. vai kamēr ir pieejami modeļi ar īpašo piedāvājumu.
Piemēra kalkulāciju sastādīja Swedbank Līzings SIA. Ja nepieciešams, konsultējies ar bankas darbinieku. Piedāvājums no Toyota Līzings: 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR (uz 05.03.2023. 6 mēnešu EURIBOR bija 3,353%) likme juridiskām personām (Piem., cena 33 950 €, pirmā iemaksa 10%, periods 60 mēneši, atlikusī vērtība 30%, nobraukums 100 000 km, komisija 1,5%.). Ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir 415,16 €. Piedāvājums ir indikatīvs un var mainīties pēc pieteikuma izvērtēšanas.