Offer detail

Jaunais Toyota C-HR

Jaunais Toyota C-HR pārkāpj visus noteikumus. To nav iespējams nepamanīt, jo tas apvieno kupejas stilu ar spēcīgu koptēlu.

Pieteikties testa braucienam

Stils, kas nepakļaujas ierastajam

Nevainojama lietošanas pieredze
Funkcijām bagāts, bet intuitīvs — jaunais Toyota C-HR piedāvā ērtu un personalizētu lietošanas pieredzi, kas paredz tavas vajadzības.
Elektrificēts — un elektrizējošs
Jaunais Toyota C-HR ir veikls un atsaucīgs, un tas apvieno iedvesmojošu veiktspēju ar hečbekam raksturīgo vieglo vadāmību. Izvēlies pašuzlādes hibrīdu vai uzlādējamu hibrīdu ar īstām elektroauto iespējām.
Izcilas funkcijas standartaprīkojumā
Toyota C-HR, kas ir pielāgots pilsētai un ārpus tās, var lepoties ar iespaidīgām pamatfunkcijām, kas ir gatavas jebkurai situācijai.


ĀTRA PIEGĀDE – AUTOMOBIĻI IR NOLIKTAVĀ
TAVS ESOŠAIS AUTO IR PIEMĒROTS PIRMAJAI IEMAKSAI

 

Iespaidīga funkcionalitāte

Funkcijām bagāts, bet intuitīvs — jaunais Toyota C-HR piedāvā ērtu un personalizētu lietošanas pieredzi, kas paredz tavas vajadzības. Pārvērt braucienus neatkārtojamā pieredzē ar bezvadu savienojamību, atsaucīgu salona apgaismojumu un aizraujošu telpisko skaņu.

  • Ar Apple CarPlay un Android Auto saderīgais Toyota Smart Connect 12,3 collu skārienekrāns ļauj tev ērti pārskatīt savu pasauli. 
  • Maināms salona apgaismojums, ko vari pielāgot savām vēlmēm, piedāvā 64 krāsu paleti. Vēro, kā tas mainās, atspoguļojot dienasgaismu un diennakts laiku. Izmantojot drošas izkāpšanas palīgsistēmu, apgaismojums var ieslēgties arī sarkanā krāsā, lai brīdinātu par iespējamu sadursmi.
  • Izcilas kvalitātes JBL skaļruņi nodrošina aizraujošu sniegumu. Metāla restveida pārklājums uz augstfrekvenču skaļruņiem palīdz nodrošināt skaidrus augstos toņus, savukārt jaudīgs zemfrekvenču skaļrunis parūpējas par izteiksmīgiem basiem.
  • Mūsu jaunākais Toyota Safety Sense aktīvo drošības un autovadītāja palīgsistēmu komplekts ir ietverts standarta aprīkojumā un piedāvā jaunas un uzlabotas tehnoloģijas salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli.