Offer detail

TOYOTA COROLLA WINTER EDITION

Pasaulē pārdotākajam auto ir viss, ko vien vēlies — elegants izskats, ērts un ietilpīgs salons, kā arī visas drošiem un bezrūpīgiem braucieniem vajadzīgās drošības sistēmas un līdzekļi. Tagad ir pieejams Toyota Corolla Winter Edition, kas ietver visu nepieciešamo ziemai uz ceļa.

Piedāvājums ir spēkā līdz: 28.02.2023

Testa brauciens

Toyota Corolla Active sedans ar 1,5 litru benzīna dzinēju

  • Ietaupi 1300 €
  • Cenā iekļauts ziemas riepu komplekts (diski, riepas un spiediena sensori)
  • Automobiļi ir noliktavā un ir pieejami uzreiz

Atsevišķa ziemas riepu komplekta priekšrocības

Ietaupa laiku

Izmantojot vienu un to pašu disku komplektu, riepu maiņa var aizņemt daudz laika. Bet, ja ziemas riepām ir atsevišķs disku komplekts, maiņa norit daudz ātrāk, jo nav nepieciešams noņemt starpsezonas riepas, uzlikt jaunas, balansēt un piepumpēt tās. Tu vari vienkārši nomainīt riepas kopā ar diskiem, pārbaudīt spiedienu un viss.

Saudzē riepas

Atkārtota riepu noņemšana un uzstādīšana uz diskiem laika gaitā nolieto riepu iekšējo bortu un palielina gaisa noplūžu un pārduršanas risku. Taču otrs riepu komplekts uz atsevišķa disku komplekta samazina riepu plīsuma vai bojājumu risku, jo, mainoties gadalaikiem, tās nav jānoņem no diskiem.

Saudzē diskus

Sāls, ko izmanto ledus šķīdināšanai uz ceļiem, izkļūst cauri sakausējumu aizsargājošajam virsējam slānim, un tie sāk korodēt un zaudē spīdumu. Tas var notikt vēl ātrāk, ja visās sezonās izmantosi vienus un tos pašus diskus. Atsevišķa riepu komplekta gadījumā ir iespējams pilnībā notīrīt diskus un nomazgāt sāls atlikumus, pirms diski tiek novietoti uzglabāšanai sezonas beigās. Tādā veidā gan vasaras, gan ziemas riepas ilgāk saglabās to skaisto izskatu.

Piederumi perfektiem braucieniem ziemā

Apstrāde ar Toyota ProTect virsbūves aizsardzībai

Revolucionārs, jauns aizsarglīdzeklis, kas liks tavam Toyota izskatīties kā jaunam vēl daudzus gadus. NASA zinātnieku izstrādātā Toyota ProTect apstrāde nodrošina automobiļa virsbūvei un diskiem ilgstošu spīdīgu aizsargkārtu, kas ilgst līdz 5 gadiem. ProTect apstrāde tiek veikta arī sēdekļiem un plastmasas paneļiem, kas arī iegūs noturīgu aizsargkārtu gadiem ilgi.

Slēpju un sniega dēļu turētājs

Ērti lietojams slēpju turētājs ļauj pārvadāt līdz pat četriem slēpju pāriem vai diviem sniega dēļiem. Slēpes un sniega dēļus var droši un ātri piestiprināt starp diviem gumijas profiliem, kas noturēs aprīkojumu vietā un neskrāpēs auto.

Toyota jumta bagāžas kaste

Pēc pasūtījuma izgatavotas Toyota jumta bagāžas kastes ir ideāli piemērotas ērtai un drošai bagāžas un ziemas sporta aprīkojuma pārvadāšanai, pateicoties to garumam, formai un ietilpībai. Ir pieejami četri funkcionālu jumta bagāžas kastu veidi ar ietilpību no 415 līdz 512 litriem un 75 kg kravnesību.

Piedāvājums ir spēkā oficiālās Toyota pārstāvniecībās līdz 28.02.2023. vai kamēr ir pieejami modeļi ar īpašo piedāvājumu.
Lai uzzinātu vairāk par konkrēta modeļa pieejamību un cenu, lūdzu, sazinies ar oficiālu Toyota pārstāvniecību.